Hakkımızda

DoKa Şans Oyunları & Bilişim Hizmetleri A.Ş

DoKa, şans oyunlarını sektöründe, dijital dönüşümle, yeni deneyimleri sahada oyunculara ilkleri yaşatmayı, vereceği hizmetlerde farklılıklar yaratarak güveni, kaliteyi ve eğlenceyi ön plana çıkarmayı kendine misyon edinmiştir.

Bu misyon ve sektörün her kademesinde elde edilmiş toplam yarım asırdan fazla tecrübenin özgüveni ile 2020 yılında sektöre iddialı bir adım atmıştır.

Teknolojiyi yakından tanıyan, tamamı sektör tecrübesine sahip, giderek büyüyen, 15+ kişilik güçlü yönetim ve mühendislerden oluşan kadroya sahiptir.

Vizyon & Misyon

DoKa, bilgi ve deneyimlerini, yerli ve milli teknolojiler ile geliştirerek, tüm şans oyunlarını, tek bir noktadan, regülasyon çerçevesinde ve uluslararası standartlarda, sahada oyuncuların ayağına götüren ve 5 yıl içerisinde Türkiye’nin en çok kazandıran firması olacaktır.

Manifestomuz

DoKa, insancıldır.

▪ DoKa, müşteri ve çalışan memnuniyetine öncelik verir.
▪ DoKa, işinin arkasında durur ve güvenilirdir.
▪ DoKa, çözümcüldür.
▪ DoKa, sorgular ve sorguladıkça yeniye ulaşan araştırmacıdır.
▪ DoKa, çeviktir.
▪ DoKa, samimidir.
▪ DoKa, çalışkandır ve inisiyatif alır.
▪ DoKa, çevrecidir.
▪ DoKa, yardımseverdir.

DoKa, ekip olarak müşterilerinin amaçlarına ve ihtiyaçlarına en iyi deneyimleri sağlamak için vardır.

Görevimiz

Doka Şans Oyunları ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. ile Şans Girişim Ortak Girişimi arasında akdedilen Gezici Bayilik Alt Yüklenici Hizmet Sözleşmesi çerçevesinde, Doka Şans Oyunları ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. Gezici Bayi Alt Yüklenicisi olarak görevlendirilmiştir.​ Bu yetki kapsamında yeni bayilikler verilmek üzere yola çıkılmıştır.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.